Jaukus Apartamentai Free Parking

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Jaukus Apartamentai Free Parking Vilnius van 40 m² is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Snipiskes in Vilnius binnen 25 minuten te voet van de Gediminastoren. Dit appartement voor 4 personen heeft een terras en biedt accommodatie op 2 km van het Museum van de Bezetting en de Vrijheidsstrijd.

De 1-badkamer accommodatie biedt een patio en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. In het appartement zijn een bidet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

De accommodatie is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het 1-slaapkamer appartement is gelegen op 10 minuten rjden vanaf de Halemarkt. Het centrum van Vilnius is binnen 20 minuten bereikbaar. Jaukus Apartamentai Free Parking is op een steenworp afstand van Zalgirio st bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Jaukus Apartamentai Free Parking Vilnius
Vilnius Cat Friendly
Mobiele prijsaanbieding

Vilnius Cat Friendly

9.2
Schitterend 171 beoordelingen
63 m van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
Your Home - Stylish Studio Apartment In Center, With Balcony & Self Check-In
Mobiele prijsaanbieding

Your Home - Stylish Studio Apartment In Center, With Balcony & Self Check-In

9.7
Voortreffelijk 39 beoordelingen
264 m van de accommodatie
USD 44 USD 40
per nacht
Skyline 1 Bd Apartment By Domvia
Mobiele prijsaanbieding

Skyline 1 Bd Apartment By Domvia

9.0
Schitterend 31 beoordelingen
294 m van de accommodatie
USD 110 USD 99
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Vilnius
    11 km

    Treinstations

    Vilnius Bus Station
    3,8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Patio
    • Tuinmeubelen
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 12:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Jaukus Apartamentai Free Parking gelegen?
      Jaukus Apartamentai Free Parking is in de wijk Snipiskes in Vilnius gesitueerd, op 2 km van het Museum van de Bezetting en de Vrijheidsstrijd.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Jaukus Apartamentai Free Parking?
      Populaire attracties in de buurt van Jaukus Apartamentai Free Parking zijn onder andere de Gediminastoren, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Jaukus Apartamentai Free Parking te verblijven?
      Een overnachting in Jaukus Apartamentai Free Parking kost €61.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Jaukus Apartamentai Free Parking?
      Restaurants in de buurt van Jaukus Apartamentai Free Parking zijn onder andere Brandevino en Untold Grill Stories restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een internetverbinding beschikbaar in Jaukus Apartamentai Free Parking?
      Nee, Jaukus Apartamentai Free Parking biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster.
    • Wat is de afmeting van Jaukus Apartamentai Free Parking?
      Jaukus Apartamentai Free Parking meet 40 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Vilnius
    11 km

    Treinstations

    Vilnius Bus Station
    3,8 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Jaukus Apartamentai Free Parking Vilnius

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten